Kup książkę pobierz ebooka - Parafia w ciągłej odnowie

Kup książkę / pobierz ebooka

Poniżej znajdziesz wersję książki „Parafia w ciągłej odnowie” do pobrania. Udostępniamy ją za darmo, bo zależy nam, aby wiedza o tym, jak możemy odnawiać nasze parafie, była jak najbardziej dostępna.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nasze działania, możesz to zrobić wpłacając dobrowolną ofiarę na numer konta Polskiej Grupy Promotorów: 02 8693 0006 2001 0000 3405 0001 (Bank Spółdzielczy w Łęcznej)

Polska Grupa Promotorów podejmuje wiele dzieł misyjnych, związanych przede z promocją programu w Polsce, na Łotwie, Białorusi i Ukrainie. Ponosi również wydatki związane z drukiem wszelkiego rodzaju materiałów promujących programy parafialne. Wydatki te pokrywane są z dobrowolnych wpłat członków Polskiej Grupy Promotorów jak również z wpłat z parafii realizujących program odnowy i ewangelizacji. Jest także grupa osób, która wspiera finansowo i duchowo misyjne i apostolskie działania Grupy.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, zapewniamy o naszej modlitwie o wstawiennictwo u Boga. Każdy, kto chciałby wesprzeć nasze dzieła misyjne, a tym samym mieć udział w tej służbie dla lepszego świata może wysłać dobrowolną ofiarę na podane konto.

Więcej informacji o Grupie Promotorów >>>

Podziel się tymi informacjami - niech wiedza o tym jak odnawiać parafie dotrze do jak największej liczby osób!

Parafia w ciągłej odnowie - książka - okładka

Kup lub pobierz egzemplarz książki

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Parafialnego Programu Odnowy i Ewangelizacji zapraszamy Cię do zakupu książki w wersji papierowej lub pobrania jej wersji elektronicznej